Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C681JDGACTU
C1210C681JDGACTU
C1210C681JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C681JDGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C681JDGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 1KV C0G/NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C681JDGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 1KV C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75893 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 399-7239-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije General Purpose