Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808C181GZGACTU
C1808C181GZGACTU
C1808C181GZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808C181GZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808C181GZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 2.5KV NP0 1808
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1808C181GZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 2.5KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75301 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.085" (2.15mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)