Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808C181KZGACTU
C1808C181KZGACTU
C1808C181KZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808C181KZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808C181KZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 2.5KV NP0 1808
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1808C181KZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 2.5KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93468 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.085" (2.15mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)