Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812F104K5RACTU
C1812F104K5RACTU
C1812F104K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812F104K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812F104K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812
Product parameter
številka dela C1812F104K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 199250 pcs Podatkovni list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)