Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812F105K3RACTU
C1812F105K3RACTU
C1812F105K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812F105K3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812F105K3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 25V X7R 1812
Product parameter
številka dela C1812F105K3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 25V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93388 pcs Podatkovni list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)