Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C273KDRACTU
C1825C273KDRACTU
C1825C273KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C273KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C273KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 1KV X7R 1825
Product parameter
številka dela C1825C273KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 1KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74928 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)