Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C332JDGACTU
C1825C332JDGACTU
C1825C332JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C332JDGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C332JDGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3300PF 1KV NP0 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1825C332JDGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3300PF 1KV NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 91142 pcs Podatkovni list Ceramic Chip_High Voltage
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca 3300pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C