Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C334K2RACTU
C1825C334K2RACTU
C1825C334K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C334K2RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C334K2RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825
Product parameter
številka dela C1825C334K2RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90320 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)