Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C823KCRACTU
C1825C823KCRACTU
C1825C823KCRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C823KCRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C823KCRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.082UF 500V X7R 1825
Product parameter
številka dela C1825C823KCRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.082UF 500V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70343 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)