Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C911FZGACTU
C1825C911FZGACTU
C1825C911FZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C911FZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C911FZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 910PF 2.5KV NP0 1825
Product parameter
številka dela C1825C911FZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 910PF 2.5KV NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 37260 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)