Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C222KGRACTU
C2220C222KGRACTU
C2220C222KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C222KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C222KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 2KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
številka dela C2220C222KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 50425 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)