Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C223KGRACTU
C2220C223KGRACTU
C2220C223KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C223KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C223KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela C2220C223KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63839 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
Druga imena 399-10492-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose