Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C225K5RACTU
C2220C225K5RACTU
C2220C225K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C225K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C225K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2.2UF 50V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2220C225K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2.2UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65939 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitors
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 2.2µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C