Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C334K1GACTU
C2220C334K1GACTU
C2220C334K1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C334K1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C334K1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V NP0 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2220C334K1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38371 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.073" (1.85mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)