Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C334K1RACTU
C2220C334K1RACTU
C2220C334K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C334K1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C334K1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2220C334K1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64872 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)