Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C564J5RACTU
C2220C564J5RACTU
C2220C564J5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C564J5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C564J5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R 2220
Product parameter
številka dela C2220C564J5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68425 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)