Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C564KARACTU
C2220C564KARACTU
C2220C564KARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C564KARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C564KARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.56UF 250V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2220C564KARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.56UF 250V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78016 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)