Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C103MGRACTU
C2225C103MGRACTU
C2225C103MGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C103MGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C103MGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2225C103MGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43526 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)