Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C104KFRACTU
C2225C104KFRACTU
C2225C104KFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C104KFRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C104KFRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 1.5KV X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela C2225C104KFRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 1.5KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40212 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
Druga imena 399-10501-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose