Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C105M5RACTU
C2225C105M5RACTU
C2225C105M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C105M5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C105M5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 2225
Product parameter
številka dela C2225C105M5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80186 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)