Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C112MZGACTU
C2225C112MZGACTU
C2225C112MZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C112MZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C112MZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225
Product parameter
številka dela C2225C112MZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45368 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)