Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C911FZGACTU
C2225C911FZGACTU
C2225C911FZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C911FZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C911FZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225
Product parameter
številka dela C2225C911FZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27610 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)