Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C911MZGACTU
C2225C911MZGACTU
C2225C911MZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C911MZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C911MZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225
Product parameter
številka dela C2225C911MZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45847 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)