Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CCR06CG153FMV
CCR06CG153FMV
CCR06CG153FMV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CCR06CG153FMV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CCR06CG153FMV
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 50V 1% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5181 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela CCR06CG153FMV Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 50V 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5181 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm)
Serija Military, MIL-PRF-20/36, CCR06 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena C066G153F5G5CM
CCR06CG153FMV-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
Stopnja napak M (1%) natančen opis 0.015µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije General Purpose