Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CCR06CG432FRV
CCR06CG432FRV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CCR06CG432FRV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CCR06CG432FRV
Proizvajalec KEMET
Opis 4300PF 100V
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 9455 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela CCR06CG432FRV Proizvajalec KEMET
Opis 4300PF 100V Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 9455 pcs Podatkovni list Multilayer Ceramic Cap
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm)