Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR31BP101BFUP
CDR31BP101BFUP
CDR31BP101BFUP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR31BP101BFUP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR31BP101BFUP
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 87311 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
25000 pcs
Product parameter
številka dela CDR31BP101BFUP Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 87311 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient BP Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)