Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR31BP101BFUS
CDR31BP101BFUS
CDR31BP101BFUS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR31BP101BFUS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR31BP101BFUS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V BP 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 66657 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CDR31BP101BFUS Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 66657 pcs Podatkovni list MIL-PRF-55681 Cerm Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC S (0.001%)
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 100pF
Debelina (maks.) BP Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31