Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CK05BX392K
CK05BX392K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CK05BX392K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CK05BX392K
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 100V BX RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
In Stock 138690 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela CK05BX392K Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 100V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
količina Na voljo 138690 pcs Podatkovni list Multilayer Ceramic Cap
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient BX Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Serija Military, MIL-C-11015, CK05 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Request inventory verification / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial Zmogljivost 3900pF