Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CK05BX472K
CK05BX472K
CK05BX472K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CK05BX472K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CK05BX472K
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 100V BX RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 200837 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CK05BX472K Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 100V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 200837 pcs Podatkovni list Multilayer Ceramic Caps(Mil)CK05BX472K Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient BX Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)