Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > F862DP684K310ZLH0J
F862DP684K310ZLH0J
F862DP684K310ZLH0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F862DP684K310ZLH0J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F862DP684K310ZLH0J
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela F862DP684K310ZLH0J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 139514 pcs Podatkovni list F862 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 310V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm)
Serija F862 Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-11703 delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.68µF