Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > F863BC104K310R
F863BC104K310R
F863BC104K310R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F863BC104K310R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F863BC104K310R
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
800 pcs1600 pcs2400 pcs4000 pcs
8000 pcs20000 pcs40000 pcs80000 pcs
Product parameter
številka dela F863BC104K310R Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 742894 pcs Podatkovni list F863 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 310V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Serija F863 Ocene AEC-Q200, X2
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena 399-14817-3 delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.437" (11.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression