Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T110A105K050AS
T110A105K050AS
T110A105K050AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T110A105K050AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T110A105K050AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 92187 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela T110A105K050AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 92187 pcs Podatkovni list T110, T212 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) Serija T110
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-11284 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm natančen opis 1µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 8 Ohm
Zmogljivost 1µF