Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T110A564J035AS
T110A564J035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T110A564J035AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T110A564J035AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 0.56UF 5% 35V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
150 pcs
Product parameter
številka dela T110A564J035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 0.56UF 5% 35V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45336 pcs Podatkovni list T110, T212 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) Serija T110
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 Ohm @ 100kHz
natančen opis 0.56µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 13 Ohm @ 100kHz Zmogljivost 0.56µF