Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T110B226K015AS
T110B226K015AS
T110B226K015AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T110B226K015AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T110B226K015AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 15V 10% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 57695 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela T110B226K015AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 15V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 57695 pcs Podatkovni list T110, T212 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 15V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) Serija T110
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-11294 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm natančen opis 22µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 15V Axial 2 Ohm
Zmogljivost 22µF