Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T198A336K050AS
T198A336K050AS
T198A336K050AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T198A336K050AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T198A336K050AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 50V 10% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4147 pcs
Product parameter
številka dela T198A336K050AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 50V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4147 pcs Podatkovni list Wet Tantalum Capacitors
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm) Serija T198
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-3426
T198A336K050AS7340
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Wet Tantalum
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.95 Ohm
natančen opis 33µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 4.95 Ohm Zmogljivost 33µF