Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T198B276K125AS
T198B276K125AS
T198B276K125AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T198B276K125AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T198B276K125AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 27UF 125V 10% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5467 pcs
Product parameter
številka dela T198B276K125AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 27UF 125V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5467 pcs Podatkovni list Wet Tantalum Capacitors
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 125V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm) Serija T198
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-3431
T198B276K125AS7340
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Wet Tantalum
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.54 Ohm
natančen opis 27µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 125V Axial 3.54 Ohm Zmogljivost 27µF