Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T322D336K015AT
T322D336K015AT
T322D336K015AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T322D336K015AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T322D336K015AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 15V 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela T322D336K015AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 15V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79616 pcs Podatkovni list T322, T323 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 15V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm) Serija T322
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-4562 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial 1.6 Ohm
Zmogljivost 33µF