Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T322D685K035AT
T322D685K035AT
T322D685K035AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T322D685K035AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T322D685K035AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL
Product parameter
številka dela T322D685K035AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54153 pcs Podatkovni list T322, T323 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm) Serija T322
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-4604 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 2.5 Ohm
Zmogljivost 6.8µF