Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T370E685M035AS
T370E685M035AS
T370E685M035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T370E685M035AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T370E685M035AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 33681 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela T370E685M035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 33681 pcs Podatkovni list T370, T378 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.230" L x 0.130" W (5.84mm x 3.30mm) Serija T370
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-8908
Q1438796
T370E685M035AS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 2.5 Ohm
Zmogljivost 6.8µF