Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T370F226K035AS
T370F226K035AS
T370F226K035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T370F226K035AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T370F226K035AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 11475 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela T370F226K035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 11475 pcs Podatkovni list T370, T378 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.375" L x 0.150" W (9.53mm x 3.81mm) Serija T370
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-18006
T370F226K035AS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.07mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.3 Ohm @ 100kHz natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 1.3 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 22µF