Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520T107M2R5ATE040
T520T107M2R5ATE040
T520T107M2R5ATE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520T107M2R5ATE040 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520T107M2R5ATE040
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 2.5V 3528
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela T520T107M2R5ATE040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 2.5V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 97512 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.5V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 399-9781-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Koda proizvajalca T Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 100µF