Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520T336M008ATE070
T520T336M008ATE070
T520T336M008ATE070
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520T336M008ATE070 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520T336M008ATE070
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 33UF 8V 3528
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela T520T336M008ATE070 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 33UF 8V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109487 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 8V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 399-4813-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Koda proizvajalca T Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm @ 100kHz natančen opis 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 33µF