Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520T476M006ATE040
T520T476M006ATE040
T520T476M006ATE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520T476M006ATE040 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520T476M006ATE040
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 47UF 6.3V 3528
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela T520T476M006ATE040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 47UF 6.3V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 148950 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 399-4977-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Koda proizvajalca T Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz natančen opis 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 47µF