Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520U686M006ATE070
T520U686M006ATE070
T520U686M006ATE070
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520U686M006ATE070 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520U686M006ATE070
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 2312
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela T520U686M006ATE070 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65686 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-5287-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Koda proizvajalca U Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm @ 100kHz natančen opis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 68µF