Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520V107M006ASE009
T520V107M006ASE009
T520V107M006ASE009
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520V107M006ASE009 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520V107M006ASE009
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5183 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T520V107M006ASE009 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5183 pcs Podatkovni list T520 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-3381-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm @ 100kHz
natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 100µF