Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206E152K501KHT
1206E152K501KHT
1206E152K501KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206E152K501KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206E152K501KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 1500PF 500V 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 93024 pcs
Product parameter
številka dela 1206E152K501KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 1500PF 500V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 93024 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.064" (1.63mm)
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 1763-1045-2 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose