Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206E183K101KHT
1206E183K101KHT
1206E183K101KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206E183K101KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206E183K101KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 0.018UF 100V 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 71812 pcs
Product parameter
številka dela 1206E183K101KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 0.018UF 100V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 71812 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.064" (1.63mm)
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.018µF ±10% 100V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije General Purpose