Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2500152MDR
0603J2500152MDR
0603J2500152MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2500152MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2500152MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J2500152MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 320933 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1500pF