Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2500152MXR
0603J2500152MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2500152MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2500152MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J2500152MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 506965 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 1500pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603J2500152MXR Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable
Stopnja napak - Razširjen opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 0603