Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y2500151KCT
0603Y2500151KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y2500151KCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y2500151KCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y2500151KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 487740 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 150pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603Y2500151KCT Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 0603